MOKYKLOS DARBO LAIKAS

7.00 – 17.30 val.

Programa „Vaisių vartojimo skatinimas mokyklose 2010 – 2013 metais“

Programos tikslas – ugdyti mokinių sveikos mitybos įpročius, pagerinti vaikų mitybą, ugdyti vaisių ir daržovių produktų vartojimo įpročius. Visiems ikimokyklinės ugdymo grupės vaikams bei  1 – 4 klasių mokiniams penkis kartus per savaitę nemokamai dalijami vaisiai ir daržovės. Programa mokykloje bus vykdoma 2014-2015 metais.

Programa ,, Pienas vaikams”

ES pieno tiekimo mokykloms programa skatina vaikus vartoti pieno produktus ir subalansuotai maitintis. Remdama gerų valgymo ir maitinimosi įgūdžių, išliksiančių visą gyvenimą, ugdymą, programa atlieka ir švietėjišką vaidmenį. Įgyvendindama ES pieno tiekimo mokykloms programą, Europos Sąjunga teikia subsidijas mokykloms ir kitoms švietimo įstaigoms, kad šios galėtų savo mokinius aprūpinti pasirinktu pienu ir pieno produktais.
Visiems ikimokyklinės ugdymo grupės vaikams bei  1 – 4 klasių mokiniams penkis kartus per savaitę nemokamai dalijami pieno produktai: jogurtai,  plėšomi sūreliai ir pan.

NEMOKAMO MAITINIMO TVARKA 2016 m.>>>

GELTONOJO AUTOBUSIUKO GRAFIKAS>>>