Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla skelbia konkursą socialinio pedagogo vietai užimti. Numatomas darbo krūvis 1 etatas.
Privalumai ir reikalavimai pretendentams:
- darbo patirtis;
- gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti;
- informacinių technologijų ir komunikacinių technologijų valdymas;
- aukštasis išsilavinimas (socialinio pedagogo kvalifikacija );
- privalumas – projektų rengimo patirtis.
Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:
- prašymą leisti dalyvauti atrankoje (pildomas vietoje);
- asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
- išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
- gyvenimo aprašymą (ne daugiau 2 spausdintų puslapių);
- socialinio pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
- pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas, nurodydamas asmenų kontaktus.
Dokumentų originalai pateikiami atvykus į pokalbį.
Pretendentų atrankos būdas – žodžiu (pokalbis).
Dokumentai priimami nuo 2018 m. liepos 16 d. iki 2018 m. liepos 30 d. 17 val.
Informacija teikiama tel. 8 389 36880
Pretendentai, atitinkantys konkurso atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai.
Pokalbis vyks 2018 m. rugpjūčio 7 d. 10 val. direktoriaus kabinete.

2018 m. birželio 12 d. 5-8 klasių mokiniai lankėsi Labanoro regioniniame parke. Parko darbuotoja G. Grašytė pravedė ekskursiją Kiauneliškio gamtiniame rezervate. Supažindino su aukštapelkės ir žemapelkės ekosistema. Mokiniai turėjo galimybę pabuvoti beveik 200 metų pušyne, Šeškynėlio ežero žemapelkėje, pasigrožėti vabzdžiaėdžiais augalais - saulašarėmis, žydinčiomis spanguolėmis. Pavyko pamatyti vieną iš parke augančių orchidėjų – dvilapę blandį.
Aplankėme rezervate esančius Lietuvos partizanų „Margio“ bei „Kauno“ bunkerius ir Labanoro regioninio parko lankytojų centre įrengtą originalią ekspoziciją „Didžiosios girios glėbyje“. Čia pristatomos pagrindinės parke saugomos gamtos ir kultūros paveldo vertybės, kelionių ir pažinimo galimybės, atskleidžiamas parko savitumas.

Mokytojos I. Bugailiškienė, A. Sinicinaitė, D. Žvirblienė

2018 m. birželio 8 d. mokyklos mokiniai ir mokytojai pėsčiomis aplankė Ladakalnį, Ginučių Piliakalnį, Ginučių vandens malūną , susipažino su Aukštaitijos NP gamtos išskirtinumais ir krašto istorine praeitimi.

Diana Žvirblienė, istorijos mokytoja

2018 m. birželio 7 d. grupė 8 ir 10 klasės mokinių pabuvojo Druskininkuose. Čia jie lankėsi Miško muziejuje, kur apžiūrėjo įdomias žvėrių ir paukščių ekspozicijas, klausėsi paukščių balsų. M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje gidė labai įdomiai papasakojo apie įžymaus dailininko ir kompozitoriaus gyvenimą ir kūrybą, mokiniai klausėsi simfoninės poemos „Miške“. Daug emocijų sukėlė persikėlimas keltuvu į kitą Nemuno pusę. 45 metrų aukštyje per 8 minutes pro keltuvo langus buvo galima grožėtis Druskininkų miškais, Nemuno vingiais ir miesto panorama. Mokinius lydėjo auklėtojos Jurgita Papirtytė ir Danguolė Trimonienė.

Utenos švietimo centras kartu su partneriais vykdo projektą „Medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų plėtojimas“, kurio veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projekte dalyvauja septynios Utenos savivaldybės ugdymo įstaigos: Dauniškio gimnazija, Vyturių, Krašuonos, Aukštakalnio, Rapolo Šaltenio progimnazijos, Saldutiškio pagrindinė mokykla, Vaikų ir jaunimo užimtumo centras.
Pasak projekto vadovės, Utenos švietimo centro metodininkės Ramunės Dasevičienės, projektu siekiama pažvelgti į medijas iš arčiau, plėtojant suvokimą apie medijų vaidmenį visuomenėje bei ugdant kritinį mąstymą, kaip tinkamai priimti informaciją, įvertinti jos patikimumą.
Medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų plėtojimui 2017 m. spalio – lapkričio mėn. vyko mokymai jaunimo grupei su lektoriais Girvydu Duobliu, Antonu Nikitinu, o suaugusiųjų grupei – su lektoriais Audrone Nugaraite, Vincu Grigu. Mokymų metu buvo ne tik klausoma teorijos, bet ir atliekamos įvairios praktinės užduotys, kurios atskleidė projekto dalyvių kūrybiškumą.

2018 m. gegužės 30 d. mūsų mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis ketvirtokams ir dešimtokams. Aktų salėje visi šventiškai nusiteikę, apsupti tėvelių, senelių, broliukų ir sesučių džiaugsmingai šoko ir dainavo.
Po renginio pradinukai tęsė šventę su „Linksmojo lagamino“ personažais.