2018 m. rugsėjo 26 d. Utenos Vyturių porogimnazijoje vyko konkursas „RUSANGLIADA“, skirtas paminėti Europos kalbų dieną. Konkurse dalyvavo sepynios komandos iš Utenos miesto bei rajono mokyklų. Mūsų komandą sudarė 7 kl. mokinės Ieva Basytė ir Kamilė Lašinskaitė bei 8 kl. mokiniai Austėja Gudaitytė ir Adomas Ramankevičius. Konkurso metu mokiniai sprendė užduotis Anglų bei Rusų kalbomis. Visos komandos gavo padėkas ir saldžias dovanas.

Justina Mažvylienė, anglų kalbos mokytoja

2018 m. rugsėjo 21 d. mokykloje lankėsi Jogaila Morkūnas, Všį „Pirma kava“ vadovas, žurnalistas, pramogų pasaulio profesionalas. Jis nuotaikingai bendravo su mokyklos bendruomene, pažėrė sąmojo ir idėjų. Primename, kad mokykla dalyvauja projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, kurio iniciatorius Andrius Tapinas mokykloje lankėsi praeitais metais. Šiemet dar turėsime ir daugiau šio projekto svečių.

Giedre Šimkūnaitė – Kandratavičienė, lietuvių kalbos mokytoja

2018 m. rugsėjo 18 d. šeši 6-7 klasių mokiniai kartu su kitų septynių rajono ir miesto mokyklų moksleiviais dalyvavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuojamame prevenciniame renginyje „Būk saugus kelyje“.
Jis buvo rengiamas pagal Utenos rajono savivaldybės nusikaltimų ir administracinių nusižengimų prevencinės veiklos projektą „Saugi Utena-2018“.

Lina Šaltytė-Bieliajevienė, socialinė pedagogė

2018 m. rugsėjo 13 d. mūsų mokyklos pirmos ir antros klasių mokiniai lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Saugaus eismo klasėje. Užsiėmimo metu bendruomenės pareigūnė Daiva Maselskienė priminė vaikams dėl ko keliuose vyksta nelaimės ir kaip reikia saugiai elgtis kelyje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, kam reikalingi atšvaitai ir saugos diržai. Vaikams buvo parodyti filmukai apie saugų eismą ir daromas klaidas kelyje.

Diana Stundžienė, pradinių klasių mokytoja

2018 m. rugsėjo 6 d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai puošė Vyžuonos parko tiltą Utenos miesto 757 – ojo gimtadienio šventei. Pasirinkta tema: „Auksinė žuvelė“.

Lina Šaltytė-Bieliajevienė, socialinė pedagogė