2018 m. birželio 12 d. 5-8 klasių mokiniai lankėsi Labanoro regioniniame parke. Parko darbuotoja G. Grašytė pravedė ekskursiją Kiauneliškio gamtiniame rezervate. Supažindino su aukštapelkės ir žemapelkės ekosistema. Mokiniai turėjo galimybę pabuvoti beveik 200 metų pušyne, Šeškynėlio ežero žemapelkėje, pasigrožėti vabzdžiaėdžiais augalais - saulašarėmis, žydinčiomis spanguolėmis. Pavyko pamatyti vieną iš parke augančių orchidėjų – dvilapę blandį.
Aplankėme rezervate esančius Lietuvos partizanų „Margio“ bei „Kauno“ bunkerius ir Labanoro regioninio parko lankytojų centre įrengtą originalią ekspoziciją „Didžiosios girios glėbyje“. Čia pristatomos pagrindinės parke saugomos gamtos ir kultūros paveldo vertybės, kelionių ir pažinimo galimybės, atskleidžiamas parko savitumas.

Mokytojos I. Bugailiškienė, A. Sinicinaitė, D. Žvirblienė