2018 m. spalio 24 d. 3 ir 4 klasių mokiniai vyko į edukacinius renginius pagal ŠMM projektą „Kultūros pasas“. Vilniuje „Senojo Vilniaus paslaptys“ ekskursija supažindino su įdomiausiais istorinio Vilniaus akcentais. Maršrutas driekėsi senamiesčio gatvelėmis aplankant svarbius istorinius pastatus bei užsukant į jaukius senojo Vilniaus kiemelius. Trakuose užsiėmimo „Viduramžių karyba“ metu mokiniai sužinojo, kodėl Viduramžiais pilis statė sunkiai pasiekiamose vietose – ant kalvų ar salose, kas yra riteris, kokie buvo šarvai bei ginklai, kokios buvo karo mašinos, kuo kardas skiriasi nuo kalavijo, arbaletas nuo lanko. Vėliau matavosi šarvus, apžiūrėjo ginklus (kalaviją, arbaletą), susipažino su kelių tipų lankų strėlėmis, palygino jas su arbaleto strėle.

I.Bugailiškienė ir R. Jakaitienė, pradinių klasių mokytojos