STT karštoji linija

Lietuvos Respublikos Korupcijos prevencijos įstatymas

Dėl Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programos įgyvendinimo 2015–2019 metų tarpinstitucinio veiklos plano patvirtinimo

Utenos r. Saldutiškio pagrindinės mokyklos 2018 m. Veiklos planas. 3 uždavinys. Plėtoti prevencinę veiklą, skleisti antikorupcinį švietimą tarp mokinių ir tėvų.

Dalyvavome konkurse tarptautinei korupcijos dienai paminėti

Saldutiškio pagrindinės mokyklos 5, 6, 7, 8, 10 klasių mokiniai dalyvavo emblemų ir logotipų konkurse tarptautinei korupcijos dienai paminėti. Kuriame skatinama aktyvinti bendradarbiavimą,  atkreipti jaunimo dėmesį į korupciją kaip problemos mastą ir neigiamas pasekmes. Skatinti moksleivius domėtis korupcijos problematika. 2018 m. sausio 23 dieną,  deleguoti atstovai iš Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato imuniteto skyriaus įteikė padėkos raštus mokytojai Jovitai Paukštytei ir mokiniams.